Mladí křesťanští demokraté na Vysočině naplno zasáhli do kampaně
Do právě skončivší volební kampaně KDU-ČSL na Vysočině významnou měrou zasáhli i zdejší mladí křesťanští demokraté.Vytvořili bezmála dvacetičlenný žlutý tým, který po celý květen objížděl Vysočinu a zajišťoval organizaci větších či menších  předvolebních setkání s občany.

 Podoba lidoveckých mítinků byla zaměřena především na rodiny s dětmi.  Děti měly možnost  si zasoutěžit v řadě lákavých disciplín a získat tak kartičku Borce Vysočiny, či si jenom  zaskákat na velké trampolíně nebo nafukovacím hradu. Jejich rodiče si mezitím mohli pochutnat na lázeňské oplatce od lídra kandidátky Jana Kasala nebo podiskutovat s některým z kandidátů.

  Šňůra mítinků vyvrcholila v pátek 21. 5. v Jihlavě lidovým jarmarkem , na kterém Jan Kasal nabízel kolemjdoucím to nejlepší z ze zemědělských produktů Vysočiny, v duchu hesla "české potraviny na český stůl".

Mladí křesťanští  demokraté se nejen účastnili mítinků,ale nebáli se vyjádřit svoji podporu KDU-ČSL veřejně  a  to tak, že se nechali vyfotit na billboard, aby tak ukázali že za lidovou stranou na Vysočině stojí  opravdoví mladí lidé, a nikoliv jenom líbivé obrázky z fotobank reklamních agentur jak je tomu u ostatních stran.  Jejich usměvavé tváře tak pokryly stovky plotů a výlepních ploch po celém kraji. Tento víkend ukáže nakolik bylo úspěšné naše snažení  i to jak voliči dokáží ocenit to "lepší v nás".