Jak dál v Přibyslavi? Předvolební beseda kandidátů
 V pondělí 11. října se v zasedacím sále přibyslavské radnice uskutečnila beseda lídrů demokratických kandidátek do zastupitelstva města.  Akci pořádali Mladí křesťanští demokraté za podpory Nadace Hanse Seidela. Jejich pozvání přijali Michael Omes (KDU-ČSL), Martin Kamarád (ODS), Marie Křesťanová (NPP), Jaroslav Sedlák (ČSSD) a Jan Štefáček (SNK).
 Debata se nesla v přívětivém duchu. V její první části položila moderátorka Eva Sekničková všem kandidátům postupně několik otázek, které lídrům kandidátek umožnily představit jejich program včetně představy o budoucím směřování města.
 V druhé části besedy dostalo příležitost publikum, které reagovalo na vystoupení kandidátů řadou otázek. Na přetřes tak přišla všechna důležitá témata, která hýbou komunální politikou v Přibyslavi, od vypracování strategického plánu rozvoje města, přes plánovanou přístavbu základní školy až po kauzu přechodů na náměstí. Na čtyři desítky návštěvníků besedy tak měly příležitost získat řadu zajímavých informací pro své rozhodování v komunálních volbách.

Bc. Jan Málek, předseda MKD Vysočina