MKD Vysočina ve víru tance a zábavy
Plesová sezóna naplno zasáhla i členy MKD Vysočina. Na konci ledna jich hned několik obléklo společenské šaty, utáhlo kravaty, nazulo plesové boty a vydalo se do přibyslavského kulturáku zapařit na místní Šatlavu.

Výborná atmosféra nás naladila na další ples, který následoval jen o několik dní později. Tentokrát se klasická sestava (tj. téměř celé místopředsednictvo, předseda a Filip) vydala až do dalekého Brna na Reprezentační ples MKD a VKH Brno.  

A jaký byl program? Náš stůl ocenil zejména zábavnou hru, kdy se z nevýherních lístků z tomboly skládalo heslo „MKD Brno“, což bylo na baru odměněno panákem zdarma. Navázali jsme nová přátelství, získali další členy, hodně tančili (a to i na stolech) a připravili bar o pár litrů vína a kofoly. Nakonec i „lov kočiček“ se některým vydařil. Ples se zkrátka povedl, o čemž svědčí i velmi pozdní (nebo spíš brzký ranní?) odchod ze sálu. Díky všem pořadatelům a snad za rok uvidíme zase!

Proslýchá se, že víkendový ples v Chotěboři bude mít opět hojnou účast členů MKD. Tak doufejme, že na sebe nenechá nálož dalších fotek dlouho čekat...