Víkend ve stínu Železných hor se vydařil
Další z řady neformálních akcí členů MKD Vysočina se uskutečnilo první prosincový víkend v romantické krajině pod Železnými horami, tedy v jednom z nejkrásnějších zákoutí Havlíčkobrodska.

Celý víkend se nesl v hesle "Party and Politics" a pětice křesťanských demokratů, kterým zdatně sekundovalo několik dalších podobně naladěných příznivců organizace, mu rozhodně nenechala nic dlužna.
Program byl více než pestrý. Večer zahájila degustace vín, která vyústila v diskusi na rozličná politická i společenská témata. Ti nejvytrvalejší se pak odebrali ke spánku až o čtvrté hodině ranní.
První adventní neděle pak začala bohatou snídaní a oslavou blížícího se svátku sv. Barbory - neb takové jméno nese i jedna z účastnic akce.
Sváteční den pokračoval pěší procházkou do nedalekého kostela na mši svatou, jejíž atmosféru skvěle doladila bohatá varhanní produkce.
Po vydatném obědě jsme se pak společně odebrali do nedaleké Třemošnice. Tamní horký punč, svařák, vynikající medovina a rozsvěcení vánočního stromečku, byly skvělou tečkou nad vydařeným víkendem.

Díky všem přítomným a těším se na další neformální setkání!